Hakkımızda

bigstock-Handshake-Hand-holding-web2012 yılı Ocak ayında İstanbul’da faaliyetine başlayan büromuz Av. Nilay ÇETİN ve Av. Can Burak ÇETİN tarafından kurulmuştur. Büromuz müvekkillerine en doğru ve en hızlı biçimde hizmet vererek istikrarlı gelişimini sürdürmektedir. Müvekillerimiz ile kurduğumuz doğru iletişim, çözüme odaklı bakış açımız ve günümüz teknolojisinin son imkanlarından faydalanmamız olabildiğince hızlı ve sağlıklı neticeler elde etmemizi sağlamaktadır. Çetin Hukuk Bürosu müvekkilleri ile arasında oluşan bağda şeffaflığı ve dürüstlüğü ilke edinmiş, girişilen hukuksal sürecin her aşamasında müvekkili bilgilendirme prensibini benimsemiştir.

Büromuz ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, İcra Hukuku, İdare Hukuku ve Vergi Hukuku alanlarında çalışmalarını yoğunlaştırmış olup, aynı zamanda gerek Anonim gerekse Limited şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Genç, dinamik ve deneyimli kadromuz ile gerek adliyelerde gerekse adliye dışında kurduğumuz pozitif yaklaşıma dayalı ilişkilerle, yapılan işlerin süresini mümkün olduğunca en aza indirme gayretiyle çalışmalarımız devam etmektedir.